GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Urnor 8369381
nr 836 9381
Urnor
Med hänklar, 1 par, Dresden, höjd: 16 cm
Kondition: nagg, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 15 juli 2013
kl 18:07:03
13/7 19:17:20
300 kr
15/7 10:17:28